Let’s travel together.

2 Farklı Fas Çöl Turları Seçin

0 8

Fas Kuzey Afrika’da yer almaktadır. Kuzey Atlantik Okyanusu ve Akdeniz kıyıları ile kaplıdır. Fas Araplar ve Berberiler karışık bir kültür oluşur. Sahra Çölü’nde de payına düşeni almıştır. Birçok turist ülkeyi ziyaret ederken Fas Çöl turları kitap tercih ederim.

Fas’ta seyahat ederken, bu yerin vibe çok farklı olduğunu hissedeceksiniz. Bu ülkenin kültürü nedeniyle. Farklı bir dünyaya dalmış gibi hissedeceksiniz ve daha önce hiç yaşamadığınız bir şeyi deneyimlemeyi bekliyorsunuz.

Fas’a herhangi bir gezgin gezisinin vurgulamak çöl. Fas Çöl Turları zıt arazi deneyimi yardımcı olur ve büyüleyici bir deneyim ile bırakır.

Lüks Çöl Turu

Glamping terimini hiç duydun mu? Uninitiated için, Glamping kamp ama lüks ve tarzı ile. Bu özel kavram ABD’de popülerdir. Ancak, bir Fas Çöl Turu aynı yaşayabilirsiniz. Bu turlar genellikle 3 ila 5 gün arasında değişmektedir.

Marakeş’ten başlıyor. Alınabilecek bir güzergah Skoura Palm Grove olduğunu. Tur size Berberi köyleri keşfetmek için izin verecek. Sürücüler genellikle dostane ve eğer onları isterseniz dolambaçlı almak. Bu güzergah aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası alanı olan Ait Benhadou’yu da kapsamaktadır.

İkinci gün, Erg Chebbi’ye transfer edileceksin. Orada kum denizi ve Boğazlar keşfedebilirsiniz. Ondan sonra, çölün ortasına götürülecek. Lüks çöl kamplarından birinde bir gecelik konaklama yapılacaktır. Ayrıca her zaman sizinle olacak bir çöl rehberi atanır. Geri kalan günler, güzergah üzerinde bulunan farklı turistik mekanlardan oluşur.

Göçebe Gibi Yaşamak

Bu özel Fas Çöl Turu çöl yaşamının zamansız kalitesini kucaklamak yardımcı olacaktır. Göçebe bir yaşam tamamen unsurlara teslim ve ne mevcut kabul oluşur. Çöl turu genellikle deve yürüyüşlerinden oluşur. Bu 2 gün veya 5 gün olabilir.

Bu turlar sizi konfor bölgenizden çıkaracaktır. Bazı Fas Çöl turları hiç sabit bir güzergah yok. Profesyonel rehberlerden oluşan bir ekip genellikle size eşlik eder. Deveye binmende sana yardım ediyorlar. Tek yaptığın bir rotaya çıkmak.

Bu tür turlar ya çadır kurmak ya da sadece geceleri yıldızların altında uyumak için bekliyoruz. Eğer taşımak ne yemek gerekiyordu gibi gıda sınırlıdır. Ayrıca, göçebe kuyulardan su içme olacak ve böylece, bu su filtreleri taşımak için önemlidir. Bu tamamen farklı bir deneyim ve en az iki gün için bu bir kitap cesaret edebilirsiniz.

Sonuç

Fas Çöl Turları genellikle büyüleyici. Birçok kişi bu tür vahşi yaşam onları taşır ve onları sonsuza kadar anıları geri almasına yardımcı olduğuna inanıyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku