Let’s travel together.

Avrupa’nın En İyi 5 Yelken Destinasyonu

0 5

Dünya çapında yelken tatilleri için büyüleyici bir yer size bir ömür boyu deneyim sunan Avrupa. Kumlu plajları, tenha koyları, antik kalıntıları, tarihi kasabalar, lüks tatil köyleri ve derin mavi suları spor çok sayıda büyüleyici ülkeler ile dolu, Burada barış yaz tatilleri geçirmek için ucuz yelken yerler binlerce bulabilirsiniz.

Avrupa farklı denizlere yayılan çok sayıda ada ile hizmetinizde çok sayıda ülke barındırıyor olsa da, her denizin yelken deneyimi diğerinden farklıdır. Ülkenin kapsamlı bir yelken deneyimi zevk için, kesinlikle bir gezi her kayda değer hedef kapsayamaz gibi bu ülkeye birçok geziler planlama gerekecektir. İşte Avrupa’da yelken tatillerinizde kaçırmamanız gereken en popüler beş yer –

Yunanistan’daki İyon Adaları

Avrupa’da en çok tercih edilen ada atlamalı hedef Yunan adalarıdır. Onlar her zaman hemen hemen her gezgin in kova listesinde üst en pozisyon tutun. Yunanistan’da yelken tatiline gidiyorsanız, çarpıcı İyon Adaları’nı ziyaret etmeyi kaçırmamalısınız. Korfu’nun pitoresk senaryosundan büyüleyici Lefkada’ya kadar, geleneksel tavernaların, engebeli dağların, güzel plajların ve canlı balıkçı teknelerinin eşsiz senaryosunu mutlaka keşfe çıkacaksınız.

Portekiz’deki Azorlar

Atlantik Okyanusu’nda çok sayıda küçük adalar bir küme birleştiren, Azores dramatik manzara ve yemyeşil bitki örtüsü vurgulayan bir volkanik adadır. Horta bir tekne ile seyahat başlamak için mükemmel bir noktadır. Uzak yerlerde yer alan bu adalar tamamen bozulmamış.

Hırvatistan’ın Dalmaçya Sahili

Hırvatistan sizin için büyük anlar yakalayabilir Avrupa’da yelken için bir başka cazip seyahat yerdir. Yeni Riviera veya yeni Yunanistan ile karşılaştırıldığında, bu şaşırtıcı Avrupa ülkesi şaşırtıcı güzel plajları ile hayata geleneksel bir yaklaşım sunuyor. Adriyatik’in kristal sahilleri boyunca 1185’ten fazla ada yla Hırvatistan, bir tekne yardımıyla keşfedilecek en iyi yer. Turunuzu ünlü tarihi yerlerden başlatın ve uzak adalarda sonlandırın.

Almanya’nın Baltık adaları

Avrupa anakara, İskandinav Yarımadası ve Danimarka adaları ile bağlı, Almanya’nın iç acı deniz keşfetmek için bazı inanılmaz benzersiz yerler sunuyor. Stralsund’dan Hiddensee Adası’nın geniş vahşi manzaralarına kadar, Rugen Adası’nda bulunan beyaz kumlu ıssız plajları da ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bütçeniz seyahatinizi uzatmanızı sağlıyorsa, eğlenceli bir deneyim için güzel Danimarka adalarını ve Stockholm takımadalarını da dahil edebilirsiniz.

Yunanistan’da Sporades

Bir diğer büyüleyici Yunan adası olan Sporades, Volos’tan Skiathos’a kadar on bir güzel adadan oluşuyor. Bozulmamış mavi-yeşil suları, zengin bitki örtüsünü ve hayata yönelik geleneksel bir yaklaşımı keşfetmeniz için iyi bir şans yaratır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku