Let’s travel together.

Dünyanın En İyi Backpacking Yerler

0 13

Dünyadaki her hedef büyük bir sırt çantasıyla gidilebiliyor olsa da, gerçekten göze çarpan bazı destinasyonlar vardır. Eğer inanılmaz bir sırt çantasıyla deneyim arıyorsanız, burada başlamak için 10 sırt çantasıyla yerler şunlardır:

1. Brezilya– Ucuz, güzel ve şaşırtıcı plajları ile- sizin için Brezilya özetliyor. Eğer bir plaj tatili arıyorsanız, Brezilya’ya bir sırt çantasıyla gezi düşünün. Yer karnaval sezonunda canlanıyor olsa da, en iyi yalın sezon boyunca keşfedilir. Karnaval olmadığında, sokakta çok daha az insan var, oteller çok daha az pahalı, ve yerin enerji sızmak için çok daha fazla zaman var. Ancak, Brezilya’da seyahat ederken, eşyalarını özel dikkat emin olun. Hedef, cebimde yakalama gibi küçük suçlarla ünlüdür.

2.Ladakh, Hindistan– Eğer bir dağ kişi daha fazla iseniz ve bazı gerçekten heyecan verici treks yaşamak istiyorsanız, Hindistan’da Ladakh baş. Ladakh Trekking unutulmaz bir deneyim, yüksek dağ zirveleri tırmanmaya, donmuş nehirler ve çok daha fazlası üzerinde trekking ile. Ama trekking bir Ladakh gezisinin tek vurgulamak değildir. Buradayken, Khardung La Pass’te dağ bisikleti turuna çıkarak ya da Zanskar Nehri’nde de rafting yapmayı düşünün.

3. Luxor, Mısır– Çeşitli folklor, hikayeler ve teoriler ile ilgili mistik bir arazi bir gezi hakkında? Mısır şu anda duygusal bir kargaşa geçiyor olabilir, ama Luxor, mistik yolculuklar arazi güzelliği uzak hiçbir şey alır. Eğer sırt çantası paketi ve sadece luxor eğer arazi keşfetmek. Yol boyunca bazı keşifler yapmak için eminiz, ve hoş olanlar.

4. Bolivya– Yaban hayatı safarileri her zaman maceracı bir deneyim için yapmak. Ve tabii ki iyi bir hedef dışında, inanılmaz bir yaban hayatı safari için çok gerekmez. Bir yaban hayatı safari için en iyi yerlerinden biri Bolivya, Amazon havzasının bir parçasıdır. Hedef çeşitli flora ve fauna bir hazinedir. Bolivya’ya bir gezi, Yeni Zelanda gibi diğer popüler macera destinasyonlarına olduğundan çok daha az pahalıdır. Ve burada unutulmaz macera aktiviteleri için birçok fırsat vardır.

5. Berlin, Almanya– Hayır, bu bir yazım hatası değildir. Berlin her zamanki sırt çantalı hedef değildir. Aslında, daha pahalı Avrupa yerlerinden biridir. Ancak, seyahat rehberleri ve her zamanki turistik yerler ötesine bakarsanız, Berlin’de keşfedilecek bir dünya var. Sadece kendini bırakmalısın, yerel halkla konuşmalısın ve gerçekten iyi bir sürprizle karşı karşıya kabilirsin. Yanlışlıkla bile olsa N kelimesini buraya fısıldama.

6.İtalya– Büyük sanatçıların ülkesi, İtalya budur. İtalya’da gittiğiniz her yerde izlerini görebilirsiniz. Keşfetmek için büyük kiliseler, hayran ve çok daha fazlası karmaşık başyapıtları vardır. İtalya’nın en iyi yanı, sanat ve mimarisinin yanı sıra, bütçe dostu seçimleridir. Burada her zaman iyi bütçeli oteller bulabilirsiniz ve iyi pizzalar burada çok pahalı değildir. Aslında, İtalya’da iyi yemek almak için çok fazla harcamanıza gerek yok.

7. Barcelona, İspanya– İspanya’da Barselona muhtemelen dünyanın en romantik yerlerinden biridir. Fransızlar orada aynı fikirde değil, ama Barselona’nın bu konuda eski bir cazibesi var. İspanyol müziği sokaklarda çalar, burada keşfetmek için bazı gerçekten eski binalar vardır, ve İspanya kültürel ve geleneksel mirası zevk. Ve dünya çapında diğer benzer kültürel yerler aksine, Barcelona bu konuda yaygara yapmaz.

8. Aegina, Yunanistan– Seyahat etmek her zaman yerleri ziyaret etmek, gelenekleri keşfetmek ve keşifler yapmak değildir. Aynı zamanda arada bir ayaklarınızı yukarı koyarak ve çevrenizdeki zevk hakkında. Rahat bir sırt çantası deneyimi için Yunanistan’da Aegina’ya gidin. Yoğun sezonda bile, burada çok fazla insan bulamazsınız, bu nedenle burada özel bir tatil deneyiminden emin olabilirsiniz. Ve biraz daha eğlenceli zamanları için, Santorini Adası sadece yakındır.

9. Lamu– Dünya çapında en sözde uzak yerler hiçbir şey ama pazarlama hile vardır. Aç tur operatörleri mümkün olan her hedef süt çalışırken, orada pek uzak bir hedef kaldı. Lamu’yı özel yapan da bu. Hiçbir şey Lamu’dan daha uzak olamaz. Nüfusu bir avuç ile, Kenya yakın bir adadır. Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak övünür ve zaman içinde sıkışmış gibi görünüyor. Eşekler burada ulaşım modu, ve hatta bir yoğun bir gün burada çok aktivite bulamazsınız. Sadece yalnız b sevenler için mükemmelher biri, burada bol olduğu için.

10. Reykjavik, İzlanda– Ibiza tüm parti yerlerin annesi olabilir, ama bazı yerde ucuz ve eğlenceli arıyorsanız, İzlanda Reykjavik kafa. Şu anda, orada sıcak parti yerlerinden biridir. Soğuk iklimler, önemli ölçüde bütçe dostu kulüpleri ve göz şeker sadece parti severler için mükemmel olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku