Let’s travel together.

İlk kayak tatili mi? İşte ayrılmadan önce bilmeniz gereken 5 şey

0 11

Kendinizi ilk kayak tatilinizi planlarken mi buldunuz? Tebrikler! Uygun hazırlık ve planlama ile, büyük bir zaman için vardır. Birçok kişi önceden stres ve gereksiz kendilerini endişe. Neyse ki, rağmen, soğuk hava gezileri gibi rahatlatıcı ve canlandırıcı bu sıcak hava plaj tatilleri gibi olabilir. Yolculuğa başlamadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç ipucu vardır. Bugün başlamak için aşağıdakilere bir göz atın:

Düşündüğün kadar teçhizata ihtiyacın yok.

Çoğu insan yanlışlıkla acele ve mevcut her önerilen kar öğesi satın almak gerektiğine inanıyoruz. Sonuç olarak, kayaklar, kar giysileri ve gözlükler gibi pahalı giysilerle kendilerini yükleyin. Bu yolculuk için gerekli öğeler olsa da, şeyler değerinde beş bavul paketi gerekmez. Sadece bu kadar çok şey takip etmek hantal, oldukça pahalı. Eğer ilk kez kayakçı iseniz, o zaman daha büyük, daha pahalı öğeler için kiralama düşünün. Kayak merkezlerinin çoğu kayak, kar giysisi, snowboard ve ihtiyacınız olabilecek diğer malzemeleri taşır. Kiralama her zaman en iyi karar değildir, ama bir ilk kez için, en akıllı olabilir. Sadece mülkiyet ekstra gider rahatlatmak yok, ama kendinizi takip devam etmeyi tercih bulmak durumunda bazı markalar için bir his almak için izin verir.

Sürekli kayak yapmak istemezsin.

Evet, bir kayak tatiline gidiyor ve kayak isteyeceksiniz doğrudur. Ama kar sporları enerji önemli miktarda harcamak, ve vücudunuzdaki her kas grubu meşgul olacak. Kesinlikle seyahatederken gevşeme bir gün için plan. Bu mutlaka spa ziyaret gerektirmez, ancak bu çekici geliyor, o zaman en kayak yerleri gibi noktalar sunuyoruz emin olabilirsiniz. Yürüyüş, tarihi kasabalar, yerel festivaller ve şarap imalathaneleri de bir yer seçerken akılda tutulması gereken harika şeylerdir. Ekstra saptırmalar kayak gezinizden uzaklaşmaz – sadece ziyaretinizi artırır.

Her zaman online fırsatlar vardı.

Kar sporları pahalı çabalar olabilir. Neyse ki, birçok kayak merkezleri yıl boyunca indirimler sunuyoruz. Bir büyük ipucu kiralama bir arada içeren bir kayak lodge bulmaktır. Başka bir deyişle, bazı otellerde standart otel odalarının yanı sıra süitler, kabinler ve kat mülkiyeti tipi kiralamalar sunulmaktadır. Kat mülkiyeti tarzı bir otel ile özel sektöre ait bir oda seçebilmelisiniz. Bu fiyatlarda bir değişiklik sağlar. Herhangi bir rezervasyon yapmadan önce her zaman çevrimiçi arama yapmayı unutmayın.

Dersler değerli bir yatırımdır.

Kayakla ilk kez aynı zamansa, o zaman emin olun ve kayak derslerine yatırım yapın. Onlar ön uç pahalı olsa da, onlar uzun vadede zaman, sorun ve kalp ağrısı bir sürü kaydedebilirsiniz. Ayrıca, kayak tatilleri her zaman daha keyifli aslında kayak biliyorsanız.

Kayak güvenliği hakkında bilgi ver.

Soğuk hava etkinlikleri katılmak gibi heyecan verici bir macera olabilir, ama farkında olmalıdır bazı sağduyu ipuçları vardır. Dağlardaki kayak güvenliği hakkında bilgi vermek için araştırmanızı önceden yaptığınızdan emin olun. Satın alma kayak dersleri, yukarıda önerildiği gibi, aynı zamanda bazı güvenlik tavsiyeleri almak için harika bir cadde olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku